Fashion Dance Group

Fashion Dance Group – це творчий простір для танцюристів та людей закоханих у танець.

Наша компанія була створена у 2013 році та розпочала свою діяльність з індивідуального пошиття конкурсних танцювальних костюмів. Весь цей час ми не стояли на місці, вивчали нові технології, залучали до нас у команду найкращих спеціалістів, займалися підбором якісних матеріалів. І сьогодні нам є чим пишатися. У наших костюмах танцюють понад тисячу професійних танцюристів у всьому світі.

Саме ваші вдячні відгуки про нашу роботу нас надихнули на створення своєї лінійки тренувального одягу. Наше завдання – дати можливість танцюристам виглядати бездоганно як на змаганнях, так і у тренувальному залі. У 2016 році було випущено першу лінійку тренувального одягу Fashion Dance. З цього моменту ми взяли на себе подвійну відповідальність за ваш танцювальний образ !

Кожна наша колекція тренувального одягу має особливу історію, пов’язану з професійними танцюристами. Ми прислухаємось до кожного з вас, враховуємо ваші особливості та побажання. Саме ви можете стати частиною нашої команди та зробити внесок у нашу нову колекцію. Надсилайте ваші пропозиції та побажання на нашу гарячу лінію.